جنایت پوست کندن داعش در عراق + عکس
با کلیک بر روی 1+ تک موج را محبوب کنید
در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » جنایت پوست کندن داعش در عراق + عکس

جنایت پوست کندن داعش در عراق + عکس

جنایت پوست کندن داعش , پوست کندن داعش در عراق , داعش در عراق , زنده زنده پوست کندن ۲۷ جوان عراقی, پوست کندن داعش

http://files.namnak.com/users/zn/aup/201612/202_pics/%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D8%AF%D9%86.jpg

تعدادی از جوانان عراقی قربانی جنایت پوست کندن داعش شدند .در ادامه پیشروی های ارتش عراق در موصل، نیروهای این کشور موفق شدند محلات «بکر دوم» «مثنی» و«زهور» را به کنترل خود درآورند و بزودی بر رودخانه دجله در مرکز شهر مشرف خواهند شد؛ در همین حال منابع عراقی از جنایت تازه داعش در کندن پوست ۲۷ جوان عراقی در موصل خبر دادند.

 غیاث سورچی یکی از مقامات اتحادیه میهنی کردستان عراق در موصل،  گفت:محله زهور بزرگترین محله موصل در سمت چپ شهر می باشد که با کنترل این محله می توان گفت سمت چپ شهر کاملا سقوط کرده است و بزودی نیروهای ارتش عراق بر رودخانه دجله برای ورود به بخش راست شهر مشرف خواهند شد.
وی افزود:گروه تروریستی و تکفیری داعش ابتدا و انتهای پلهای موجود بر رودخانه دجله را که ۵ پل می باشد منفجر کرده است و امکان تردد خودروهای نظامی از این پلها وجود ندارد و تنها نیروهای پیاده می توانند بر روی پلها تردد داشته باشند.

در حالی ارتش عراق موفق شده است، سمت چپ شهر را به کنترل خود درآورد که براساس گزارش خبرنگار ایرنا داعش از مردم غیرنظامی به عنوان سپر انسانی بهره می گیرد.
فرماندهان ارتش عراق به خبرنگار ایرنا در اربیل گفتند:تروریستهای داعش مردم غیرنظامی را به پشت بامها آورده و از میان آنها اقدام به تیراندازی به سوی نیروهای ارتش عراق می کنند.
سورچی در ارتباط با تعداد نیروهای داعش در موصل خاطرنشان کرد:قبل از آغاز عملیات موصل پیش بینی می شد ۶ تا ۸ هزار نیروی داعش در موصل باشند که با آغاز پیشروی ها بخش اعظم این نیروها کشته شده و اکنون نیز نیروهای داعش ۳ تا ۴ هزار نیرو بیشتر نیستند، این نیروها راهی برای فرار ندارند و یا باید تسلیم شوند و یا اینکه کشته خواهند شد.
یک مقام امنیتی در بخش اطلاعات ارتش عراق که خواست نامش فاش نشود در خصوص میزان مقاومت نیروهای تروریستی داعش به خبرنگار ایرنا در اربیل گفت:داعش می کوشد از تونلهای که در سطح شهر زده است برای ضد حمله به نیروهای ارتش بهره بگیرد اما تمامی تونل هایی که به کنترل نیروهای ارتش در می آیند پر می شوند و اجازه داده نمی شود داعش از این ابزار بهره بگیرد.

 گروه تروریستی و تکفیری داعش حجم زیادی تونل در شهر موصل زده است، تونلهایی که سر از منازل مردم در می آورند.
همزمان گروه تروریستی و تکفیری داعش در واکنش به پیشروی نیروهای ارتش عراق در سطح رسانه ای با بهره گیری از فضای مجازی و نشان دادن تصاویر مردم شهر موصل می کوشد شهر را آرام نشان دهد اما تغییر مکان درگیریها در این رسانه ها نشان از شکست بزرگ داعش در موصل دارد.
به گفته سعید مموزینی یک مقام دیگر کرد عراقی، داعش همزمان با این ادعاها در فضای مجازی هر روز شمار دیگری را به شیوه های مختلف قتل و عام می کند تا ترس و رعب در میان مردم ایجاد کند.
سعید مموزینی گفت:داعش روز شنبه برای کشتن ۲۷ جوان به اتهام جاسوسی در مقابل دیدگان مردم پوست آنها را کند.
مسئولان نظامی در شهر موصل پیش بینی می کنند ارتش عراق در کمتر از دو هفته بر تمامی محلات سمت چپ شهر موصل که مجموعا ۵۸ محله هستند سیطره خواهد یافت و با کنترل این محلات راهی سمت راست شهر خواهند شد که نسبت به سمت چپ از تراکم ساختمانی و مردمی کمتری برخوردار است.

             
جنایت پوست کندن داعش در عراق + عکس
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز