تنبیه دردناک فرزند توسط والدین
با کلیک بر روی 1+ تک موج را محبوب کنید
کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
خانه » سرگرمی » مطالب جالب و خواندنی » تنبیه دردناک فرزند توسط والدین

تنبیه دردناک فرزند توسط والدین

متاسفانه هنوز هم شاهد  رفتار بیرحمانه والدین نسبت به فرزندانشان در سالهای اخیر موجب بروز حوادث تلخی شده و بارها با واکنش تند کاربران شبکه های اجتماعی همراه شده به گزارش تک موج مثل مادر چینی که ادعا کرد ۳ روز است فرزندش را با دستان بسته به پشت موتور بسته و کف خیابان می کشد تا درسی به او بدهد فراموش نشدنی. با ما همراه باشید در این قسمت از سایت

کودکان و بزرگسالان در خیابان های گوشه ای از چین شاهد رفتار بیرحمانه مادری با فرزندش بودند ، مادری که پسر خود را با دستان بسته به عقب موتور وصل کرده و چند روزی است او را کف خیابان می کشاند تا به گفته ی خودش درسی به او بدهد. تصاویر جنجال برانگیز و ناراحت کننده که به سرعت و برای اطلاع رسانی به نیروهای مسئول در فضای مجازی پخش شد .

یکی از رهگذران شاهد این ماجرای خشم برانگیز نتوانست خود را کنترل کند و برای نجات کودک دست به کار شد اما با مقاومت مادر روبرو گشت ؛ در همین درگیری لفظی بود که زن چینی به افرادی که قصد کمک به پسرش را داشتند گفت می خواهد فرزندش را ادب کند و درس بزرگی به او بدهد برای همین است که ۳ روز پی در پی چنین رفتار و تنبیهی را اجرا می کند.

کودک به دلیل دردی که از کشیده شدن کف خیابان احساس می کند آرام و بی صدا گریه می کند و همین موجب خشم شاهدان است .ویدئو و تصاویری که از این رفتار زشت و کودک آزاری در فضای مجازی منتشر شد هجوم پیام ها به سمت پلیس منطقه را به همراه داشت ، پیام هایی که خواستار صلب حزانت پسربچه از مادرش بود.

             
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز