روش تهیه ماهی سالمون بهمراه چاشنی ریحان

طرز تهیه انواع ماهی, مواد لازم برای ماهی سالمون با سس ریحان

روش تهیه ماهی سالمون بهمراه چاشنی ریحان

مواد لازم ماهی سالمون با چاشنی ریحان:

 کره یا مارگارین ۱ قاشق غذاخوری
 فلفل دلمه و پیاز (سرخ شده یا خام) ۴۰۰ گرم
کدو سبز۱ عدد
 فیله ماهی سالمون۴ عدد
برگ ریحان تازه (خرد شده)۲ قاشق غذاخوری
نمکنصف قاشق چایخوری
چاشنی لیمو فلفل۱ قاشق چایخوری

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان :
یکه قابلمه برداشته و آن را روی حرارت متوسط قرار بدهید، بعد کره را داخل آن بریزید. بعد از اینکه کره آب شد، فلفل دلمه و پیاز را به آن اضافه کرده و برای ۲ دقیقه تفت بدهید، بعد کدو را اضافه کنید.

ماهی سالمون را با پوستش داخل ماهیتابه روی سبزیجات قرار بدهید. ریحان، نمک و چاشنی لیمو فلفل را روی ماهی و سبزیجات بریزید.

درب ظرف را گذاشته و اجازه بدهید با حرارت پایین برای ۸ تا دقیقه طبخ شود (یا تا زمانی که پوست ماهی به راحتی با چنگال کنده شود). بعد از اینکه سالمون پخت، آن را به همراه سبزیجات با یک قاشق سوراخ دار از قابلمه درآورده و در بشقاب سرو قرار بدهید.

روش تهیه ماهی سالمون بهمراه چاشنی ریحان, طرز تهیه خوشمزه ترین مدل غذاها, بهترین روش طبخ ماهی, چگونه ماهی را در فر درست کنیم, طبخ راحت و سریع ماهی در فر, راحت ترین راه طب

منبع : novinzi.com

روش تهیه ماهی سالمون بهمراه چاشنی ریحان , آشپزی آسان غذاهای دریایی, چگونه ماعی سالمون را راحت و بی دردسر طبخ کنیم, روش تهیه ماهی سالمون بهمراه چاشنی ریحان , آشپزی آسان غذاهای دریایی, چگونه ماعی سالمون را راحت و بی دردسر طبخ کنیم, راه های پخت غذابا ماهی سالمون, غذا دریایی راه های پخت غذابا ماهی سالمون, غذا دریاییپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *