زناشویی - مجله اینترنتی تک موج
با کلیک بر روی 1+ تک موج را محبوب کنید
یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
خانه » زناشویی

زناشویی

طلاق های امروزی و ۵ دلیل این طلاق ها

همانگونه که میدانید آمار طلاق ها در این سال ها بسیار بالا رفته است و ازدواج هایی که امروزه صورت میگیرد ، خیلی از آن ها بعد از مدتی به سمت طلاق میروند. یکی از دلیل های طلاق این است که فرهنگ غرب به ایران وارد شده و این فرهنگ که دوستی با جنس مخالف در آن به وضوح دیده میشود ، باعث شده تا آقا و خانم به سمت کج راهی بروند و زندگی مشترک شان با مشکل مواجه شود.

ادامه مطلب

افسردگی چه تاثیری بر روی رابطه زناشویی دارد ؟

بیماری شایعی به نام افسردگی در جهان وجود دارد که خیلی از افراد به این بیماری دچار میشوند و این بیماری انسان را با مشکلات متعددی روبرو میکند. زمانی که افسرده میشویم ، ارتباط مان با دیگران کم رنگ میشود و در واقع افسردگی عاملی میشود برای اختلال در روابط. افراد زیادی در جهان وجود دارند که با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند و خبر خوش این است که این بیماری با انجام روش هایی قابل درمان است.

ادامه مطلب

چگونه رابطه جنسی را با تنوع همراه کنیم ؟

زمانی که یک مرد و یک خانم وارد زندگی زناشویی مشترک شان میشوند ، طرز تفکرشان بر این است که زندگی مشترک همیشه همانگونه که عشق و محبت در اوایلش وجود دارد ، همیشه همینطور خواهد ماند اما این طرز تفکر درست نیست. زن و شوهر باید روش هایی را دنبال کنند تا با استفاده از آن ها زندگی زناشویی محکم شود و تداوم داشته باشد.

ادامه مطلب

چگونه میتوان رابطه جنسی را با کیفیت تر کرد ؟

زمانی که یک پسر و یک دختر ازدواج میکنند و به زیر یک سقف میروند ، تنها اینکه با هم ازدواج کرده اند و عقد کرده هم میباشند مهم نیست ، بلکه باید برای تداوم زندگی زناشویی بکوشند. یکی از مواردی که در زندگی زناشویی اهمیت بسیار زیادی دارد و به رابطه بهتر زن و مرد کمک میکند ، رابطه جنسی است که باید برای کیفیت بهتر آن کوشید.

ادامه مطلب

چگونه در ازدواج امروزی موفق باشیم ؟

همانطور که میدانید خیلی از ازدواج های امروزی به طلاق ختم میشود و دلیل این طلاق گرفتن ها هم متفاوت است ، یکی از سر سیری طلاق میگیرد | یکی از سر گرسنگی | یکی از سر تشنگی. نه تنها ازدواج های امروزی ، بلکه ازدواج های سالیان دور و دراز هم گاهی اوقات به طلاق ختم میشود. واقعاً برای اینکه ازدواج موفقی داشته باشیم باید چیکار کنیم ؟

ادامه مطلب

زوج ها معمولاً به چه دلیل هایی از هم جدا میشوند ؟

اول که ماهواره و سریال های ماهواره ای به روی کار آمدند آمار طلاق شدت گرفت و خیانت ها هم به شدت افزایش یافتند ، بعد از ماهواره گوشی های هوشمند به روی کار آمدند که نمیتوان از تاثیرات آن ها بر روی طلاق زوج ها چشم پوشی کرد. واقعاً چرا یک زوج نمیتوانند منطقی فکر کنند و فقط به خاطر مسائل کوچک از هم جدا میشوند ؟ خوشا به حال آنان که در خوشی و غم کنار یکدیگر هستند و یکدیگر را تنها نمیگذارند.

ادامه مطلب

داشتن این انتظارات از شوهر اشتباه است

زندگی مشترک میان زن و شوهر نیاز به دانستنی های زیادی دارد که اگر بتوانیم این دانستنی ها را در زندگی زناشویی مان به کار ببریم ، قطعاً میتوانیم زندگی عالی و شادی داشته باشیم. یکی از عوامل مهم در زندگی زناشویی ، داشتن انتظارات از همدیگر است که اگر این انتظارات فراتر از حد زندگی و فرد باشند ، میتوانند مشکلات متعددی را به همراه خود داشته باشند و بهتر است سطح انتظاراتمان را پایین بیاوریم.

ادامه مطلب

برقراری رابطه جنسی زیاد چه مضراتی دارد ؟

رابطه جنسی میان زن و شوهر امری ضروری است که خداوند متعال نیز آن را بسیار دوست دارند و هنگامی که زن و شوهر در حال برقراری رابطه جنسی هستند ، خداوند برای هر لحظه آن ها ثواب مینویسد. برقراری رابطه جنسی در پایداری خانواده و نزدیک بودن زن و شوهر به هم نقش بسزایی دارد اما آیا درست است که زیاد رابطه جنسی برقرار کنیم ؟

ادامه مطلب

اگر مردی این اخلاق و رفتار را داشت عاشقش نشوید

عشق مظهر مقدسی است که خداوند متعال در دل هر بنده اش گنجانده است و این عشق برای برخی افراد نمایان میشود و برخی از این نعمت محروم هستند. عشق در زمانه ای که در آن زندگی میکنیم معنا و مفهوم متعددی پیدا کرده است اما باید با عقل و درایت کامل عاشق شد ، چرا که عاشق شدن فقط از روی احساسات یعنی تباهی و بیچارگی خود فرد.

ادامه مطلب

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز