اخبار روز - مجله اینترنتی تک موج
با کلیک بر روی 1+ تک موج را محبوب کنید
آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
خانه » اخبار روز

اخبار روز

جام جهانی ۲۰۱۸ توسط داعش تهدید شد

سال ۲۰۱۸ کشور روسیه میزبان جام جهانی پر طرفداری خواهد بود که تمام جهانیان به تماشای آن مینشینند و روسیه در این سال وظیفه سنگینی بر عهده دارد. میزبانی کردن جام جهانی وظیفه سختی است که هر کشوری آن را قبول کند ، با هزینه های زیادی روبرو خواهد شد. حالا اگر در این میان امنیت جام جهانی هم تهدید شود ، این وظیفه سخت تر خواهد شد. داعش جام جهانی را به حمله تهدید کرده است.

ادامه مطلب

شفر قائدی را از استقلال بیرون کرد

در سال ۱۳۷۷ ، در ماه آذر و روز پانزدهم مهدی قائدی در شهر بوشهر چشم به دنیا گشود. مهدی قائدی در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ جذب تیم استقلال با قراردادی به مدت ۵ سال شد و در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ اولین بازی اش برای استقلال را در برابر استقلال خوزستان انجام داد. او در اولین بازی اش در استقلال با امید نورافکن تعویض شد و نمایشی درخشان را از حرکات تکنیکی اش به اجرا گذاشت.

ادامه مطلب

آیا کاپیتان تراکتور سازی چاقوکشی کرده است ؟

فضای مجازی متاسفانه فضای آلوده ای است که هر از گاهی شایعات در آن میپیچد و مردم را سردرگم میکند. برخی از شایعات فضای مجازی به واقعیت میپیوندد و یکی از این شایعات درگیری کاپیتان تراکتور سازی با یکی دیگر از اعضای تیم تراکتور سازی بوده است. طبق خبرهایی که تا کنون به انتشار رسیده ، مهدی کیانی و عارف آغاسی با هم درگیری پیدا کرده اند که چاقوکشی هم به این درگیری راه پیدا کرده است.

ادامه مطلب

در جنوب تهران به نوجوان معلول تجاوز شد

متاسفانه هر چقدر که زمان میگذرد ، شاهد وقایع تاسف بر انگیز بیشتری هستیم که هر کدام به نوبه خود جامعه و مردم را غمگین میسازد. آمار تجاوزها در این روزها بسیار بالا رفته و افراد تجاوزگر زیادی در جامعه پدیدار شده اند. شاید خبر تجاوز به یک آدم سالم پر از غم باشد اما تجاوز به نوجوان معلول بسیار غم انگیزتر است ، چرا که فرد معلول قدرت مقابله با تجاوزگر را ندارد.

ادامه مطلب

گوشی اسپینر در ۶ رنگ عرضه شد

اسپینر یکی از جذاب ترین و اعتیاد آور ترین وسایلی است که تا کنون به بازار وارد شده و طرفداران زیادی هم دارد. زمانی که پای یک اسپینر میشینیم ، دیگر زمان از دستمان در میرود و محو این بازی سرگرم کننده میشویم. اکنون گوشی اسپینر هم عرضه شده تا علاقمندان بتوانند در کنار بازی کردن با اسپینر ، از گوشی اش هم لذت ببرند و سرگرم شوند.

ادامه مطلب

گران شدن ویزای اربعین در پی افزایش نرخ ارز

اربعین مراسمی مقدس است که هر ساله توسط مسلمانان انجام میشود و اربعین چهلم امام حسین ( ع ) میباشد. مسلمانان در چهلم امام حسین ( ع ) حضور پیدا میکنند و به عزاداری میپردازند. اربعین که توسط مسلمانان بسیار با شکوه انجام میشود ، نمادی است که به دنیا میفهماند که دین اسلام بی پشتوانه نیست و جمعیت زیادی پشت این دین حق قرار دارند.

ادامه مطلب

اواخر مهر ماه زمان اعدام قاتل ستایش قریشی

در فروردین ماه سال ۹۵ در روز بیست و دوم دختر افغانی که تنها ۶ سال سن داشت توسط پسر همسایه شان که هفده سال سن داشته است کشته میشود و قاتل بی رحم بر روی پیکر آن اسید میریزد. قاتل بعد از به قتل رساندن ستایش قریشی به دوستش زنگ میزند که با او همکاری کند اما دوستش این موضوع را با پدرش عنوان میکند و پدرش هم ماجرا را به پلیس اطلاع میدهد.

ادامه مطلب

عربستان برای زنان باشگاه بوکس راه اندازی کرد

تا کنون کشور عربستان با محدودیت های زیادی در خصوص زنان همراه بوده است که در حال حاضر هر چند وقت یک بار شاهد برداشتن بخشی از این محدودیت ها هستیم. سیاست عربستان در خصوص آزادی بیشتر زنان در این کشور فعلاً دقیق مشخص نیست اما حالا زنان این کشور هر روزه احساس آزادی بیشتری میکنند و حالا هم که باشگاه بوکس برای آنان راه اندازی شده است.

ادامه مطلب

مصاحبه با تجاوزگری که راننده اسنپ است

هر چقدر به عمر کره زمین و زندگی نسل بشر اضافه میشود ، زندگی نا امن تر خواهد شد. نا امنی صرفاً به معنای آن نیست که کشورها قانون ندارند و بی قانونی رواج دارد ، بلکه به معنای این است که افراد قانون شکن زیاد شده و باید کنترل بیشتری بر روی اجرای قانون داشت. این بار راننده ای از اسنپ نتوانسته هوای نفسش را کنترل کند و به یک زن شوهر دار تجاوز کرده است.

ادامه مطلب

پای دروازه بان افسانه ای آلمان به عربستان رسید

دروازه بان معروف و افسانه ای به نام Oliver Rolf Kahn ( به فارسی : الیور رالف کان ) که اهل آلمان است ، در تیم باشگاهی بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان به بازی پرداخته است. فوتبال بازیکنان مطرح و کاردان زیادی دارد که الیور کان هم یکی از این بازیکنان میباشد و در میان بهترین دروازه بانان جایی برای خود باز کرده است ، کارشناسانی هستند که عقیده شان بر این است که الیور کان بهترین دروازه بان در تاریخ فوتبال میباشد.

ادامه مطلب

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز