اخبار حوادث - مجله اینترنتی تک موج
با کلیک بر روی 1+ تک موج را محبوب کنید
کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث

اخبار حوادث

در جنوب تهران به نوجوان معلول تجاوز شد

متاسفانه هر چقدر که زمان میگذرد ، شاهد وقایع تاسف بر انگیز بیشتری هستیم که هر کدام به نوبه خود جامعه و مردم را غمگین میسازد. آمار تجاوزها در این روزها بسیار بالا رفته و افراد تجاوزگر زیادی در جامعه پدیدار شده اند. شاید خبر تجاوز به یک آدم سالم پر از غم باشد اما تجاوز به نوجوان معلول بسیار غم انگیزتر است ، چرا که فرد معلول قدرت مقابله با تجاوزگر را ندارد.

ادامه مطلب

اواخر مهر ماه زمان اعدام قاتل ستایش قریشی

در فروردین ماه سال ۹۵ در روز بیست و دوم دختر افغانی که تنها ۶ سال سن داشت توسط پسر همسایه شان که هفده سال سن داشته است کشته میشود و قاتل بی رحم بر روی پیکر آن اسید میریزد. قاتل بعد از به قتل رساندن ستایش قریشی به دوستش زنگ میزند که با او همکاری کند اما دوستش این موضوع را با پدرش عنوان میکند و پدرش هم ماجرا را به پلیس اطلاع میدهد.

ادامه مطلب

مصاحبه با تجاوزگری که راننده اسنپ است

هر چقدر به عمر کره زمین و زندگی نسل بشر اضافه میشود ، زندگی نا امن تر خواهد شد. نا امنی صرفاً به معنای آن نیست که کشورها قانون ندارند و بی قانونی رواج دارد ، بلکه به معنای این است که افراد قانون شکن زیاد شده و باید کنترل بیشتری بر روی اجرای قانون داشت. این بار راننده ای از اسنپ نتوانسته هوای نفسش را کنترل کند و به یک زن شوهر دار تجاوز کرده است.

ادامه مطلب

بازی کردن بیش از حد با گوشی چشم دختر چینی را کور کرد

از زمانی که تکنولوژی وارد خانه ها شده همیشه هشدار داده شده است که استفاده از این وسایل برای اجزای مختلف بدن ضرر دارد. تلویزیون ، کامپیوتر و موبایل ۳ وسیله همگانی تکنولوژی هستند که میتوان آن ها را در اکثر خانه ها دید. گوشی ها مصرف بسیار بیشتری نسبت به بقیه وسایل دارند و باید در مقابل گوشی مراقبت بیشتری از خود کرد.

ادامه مطلب

تجاوز دو پسر به یک دختر / آشنایی در فضای مجازی

در سالیان قدیم دوستی های خیابانی آمار بالایی داشت و خیلی از این دوستی ها به رابطه جنسی میرسید ، اکنون که فضای مجازی جای زیادی در دل خانواده ها و مردم باز کرده شاهد اتفاقات بسیار زیادی از این طریق هستیم. دوستی در فضای مجازی بسیار راحت تر از خیابان است و به همین علت هر نفر میتواند چند تا دوست با جنس مخالف داشته باشد که باید برای این موضوع تاسف بسیار خورد.

ادامه مطلب

نادر گلچین ۸۱ ساله دار فانی را وداع گفت

خوانندگان سنتی متعددی در کشورمان وجود دارد که نادر گلچین هم یکی از آن ها میباشد. نادر گلچین در سال ۱۳۱۵ ، در ماه آذر و در روز دهم چشم به جهان گشوده است و اکنون در سال ۹۶ دار فانی را وداع گفته است. اثرهای بجا مانده از نادر گلچین ، بیشترشان به قبل از انقلاب تعلق دارند و یوسف گم گشته ، مسبب ، تصنیف مرغ سحر ، نفس باد صبا و … از آثار برتر او هستند.

ادامه مطلب

ثروتمندترین زن جهان و مالک شرکت لورئال درگذشت

کره زمین و دنیایی که در آن زندگی میکنیم ، بر اساس قوانین و قواعد چرخش خود را ادامه میدهد و هر چیزی در آن به ثبت خواهد رسید. ثروتمندترین های جهان هم لیستی برای خود دارند که لیلیانه بتنکورت بعنوان زنی با بیشترین ثروت در میان زنان در آن قابل مشاهده است. لیلیانه بتنکورت شرکتی به نام لورئال دارد و اکنون با نود و چهار سال سن دار فانی را وداع گفته است.

ادامه مطلب

قاتل بی شرف آتنا اصلانی به دار کشیده شد

آتنا اصلانی کودکی بود که خبر غم انگیز آن تمام مردم را در اندوه فرو برد و ظلمی که به آن وارد شده است ، ظلم بسیار سنگینی میباشد. داغی که قاتل آتنا اصلانی بر دل خانواده اش گذاشت ، هم خانواده این کودک مظلوم را در غم و اندوه فرو برده و هم مردم را داغدار کرده است که خوشبختانه با اعدام قاتل بی شرف آتنا کوچولو ، دل های زیادی آرام گرفت.

ادامه مطلب

چگونه حادثه پلاسکو به وقوع پیوست ؟

یکی از بدترین وقایع در طول تاریخ ایران ، آتش گرفتن ساختمان پلاسکو در تهران بود که تلفات زیادی داد. آتش نشانان در این حادثه شهدای زیادی دادند و به مردم ثابت شد که آتش نشانان فقط کارشان خوردن و خوابیدن نیست ، بلکه کار سختی دارند. حادثه پلاسکو حادثه ای بود که حرف های زیادی در خصوص علل وقوع آن به گوش میرسید اما واقعاً چرا پلاسکو آتش گرفت ؟

ادامه مطلب

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز