مطالب جالب و خواندنی - مجله اینترنتی تک موج
با کلیک بر روی 1+ تک موج را محبوب کنید
سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » سرگرمی » مطالب جالب و خواندنی

مطالب جالب و خواندنی

بمب هیدروژنی و بمب اتم چه تفاوتی با هم دارند ؟

کره زمینی که در حال حاضر در آن زندگی میکنیم ، شاهد جنگ های زیادی بوده است که هر کدام از این جنگ ها با سلاح های آن زمان صورت گرفته اند. اکنون با پیشرفت علم و تکنولوژی ، بمب ها به روی کار آمده اند که ۲ بمب هیدروژنی و اتمی معروف ترین آن ها هستند. تهدیداتی که کشورها از هم میکنند ، بر اساس داشتن این بمب هاست که البته استفاده از آن ها تهدیدی برای کل زمین و زمینیان است.

ادامه مطلب

کار های ممنوعه بعد از شکست عشقی

فرقی نمی کند که شما رابطه عاطفی را بهم زده اید یا طرف مقابل تان شما را طرد کرده است، در هر صورت مواردی است که باید پس از اتمام رابطه از انجام دادن آنها خودداری کنید.

ادامه مطلب

معضل پرکردن مواردی که نمیدانیم با قوه مخیله

«Confabulation» یا مسامحتا «خیال پردازی»، نام کتابی است از ویلیام هریستین، فیلسوف آمریکایی که حوزه تحقیقاتش فلسفه ذهن و فلسفه زبان است. او در این کتاب به بررسی خطاهای ذهنی از دیدگاه علوم اعصاب، روان پزشکی، روان شناسی و فلسفه پرداخته است.

ادامه مطلب

بهترین و جدیدترین عطر های پاییز مخصوص آقایان

با آغاز فصل سرما، وقت آن است که به عطرهای خود نیز تنوعی دهیم و رایحه هایی را که برای این فصل مناسب اند انتخاب کنیم.
 با آغاز فصل سرما، وقت آن است که به عطرهای خود نیز تنوعی دهیم و رایحه هایی را که برای این فصل مناسب اند انتخاب کنیم. اگر نمی دانید که چه عطری برای فصل های سردی چون پاییز و زمستان مناسب اند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. ما در اینجا کلکسیونی از بهترین عطرهای پاییزی را مخصوص آقایان به شما معرفی می کنیم.

دلیل اصلی سخت بودن عذر خواهی برای ایرانیان

«معذرت می‌خوام.» یک جمله دو کلمه‌ای بسیار ساده است که بیان کردنش برای اغلب ما یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست.
«معذرت می‌خوام.» یک جمله دو کلمه‌ای بسیار ساده است که بیان کردنش برای اغلب ما یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست. خیلی از ما حاضر هستیم، ساعت‌ها و حتی روزها برای کار اشتباهی که مرتکب شده‌ایم، توجیه و دلیل بیاوریم؛ توجیه‌هایی که خیلی وقت‌ها خنده‌دار هم به نظر می‌رسند اما تحت هیچ شرایطی حاضر نیستیم که بگوییم: «معذرت می‌خوام.»
چرا معذرت‌خواهی برای ایرانی‌ها سخت است؟

ادامه مطلب

راه ارتباطی زمینی ها با فضایی ها چیست ؟

با پیشرفت علم ، انسان به این نتیجه رسیده است که امکان ندارد که بجز نسل بشر نسل دیگری در حال زندگی نباشد و حتماً کره های دیگری وجود دارد که دیگر نسل ها در آن ها زندگی میکنند. البته نمیتوان گفت که علم تنها سبب پی بردن انسان به این موضوع بوده است ، بلکه هم خداوند در قرآن به وجود مخلوقات دیگر اشاره کرده اند و هم امام صادق فرموده اند :

به غیر از این زمین شما، زمینی نورانی وجود دارد که نورش از آن است و در آن مردمی هستند که خدا را بندگی می‌کنند و چیزی را با او شریک نمی‌شوند. پشت سر این خورشید شما ۴۰ خورشید دیگر (کنایه از کرات زیاد دیگر) نیز وجود دارد که مخلوقات زیادی در آن زندگی می‌کنند و غیر از این ماه شما ۴۰ ماه دیگر نیز هستند که مخلوقاتی در میان آنان زندگی می‌کنند که اساساً اطلاع ندارند که آیا مخلوقاتی به نام آدم در زمین وجود دارد یا نه.

ادامه مطلب

بازیگر بسیار زیبایی که در فقر و با چهره تکان دهنده فوت کرد

حتماً این جمله که میگویند ” بازگشت همه به سوی اوست ” به گوشتان خورده است اما آیا در خصوص آن خوب فکر کرده اید ؟ خود را برای بازگشت به سوی او آماده کرده اید ؟ از دنیا رفتن برای همه است و نمیتوان انسانی را نام برد که جسمش برای همیشه در این دنیا وجود دارد. پس بهتر است فریب دنیا را نخوریم و توشه ای برای آخرت خود باقی بگذاریم.

ادامه مطلب

این ستاره سیاره میخورد

سیاره ها و ستاره ها همیشه مبحثی عجیب و جالب همراه خود داشته اند که انسان در چرای خلقت آن ها میماند. بجز سیاره زمین سیاره های زیاد دیگری وجود دارد و آسمان هم پر از ستاره است اما موضوع به همینجا ختم نمیشود. سیاره ها و ستاره ها در درون خود چراهایی دارند که نسل بشر اگر بخواهد به چرای آن ها دست یابد ، هزاران سال طول میکشد و انسان همچنان تا هزاران سال کنجکاو خواهد ماند ، شاید هم جواب آن ها پیدا نشود.

ادامه مطلب

راز موفقیت مدیر تلگرام چیست ؟

تلگرام شبکه اجتماعی معروف با امکانات زیادی است که امکانات بی نظیر آن باعث شده تا کاربران زیادی از سراسر جهان به خود جذب کند و هر روز هم به تعداد این کاربران افزوده میشود. مدیر تلگرام به نام پاول دوروف یکی از افراد موفقی است که هر فرد میتواند با استفاده از تجربیات آن ، به موفقیت برسد و شاهد پیشرفت روزافزون خود باشد.

ادامه مطلب

چگونه قبل از دانلود به وضعیت سلامت فایل پی ببریم ؟

پخش ویروس در این روزها بسیار آسان شده است ، چرا که تبلیغات گول زننده در اینترنت و فضای مجازی باعث شده تا افراد زیادی گول تبلیغات را بخورند و فضای پشت سر آن را نبینند. بخاطر اینکه سرعت اینترنت در این روزها بالاست ، دانلود در اینترنت زیاد شده است و میتوان گفت که هر کسی که در اینترنت حضور دارد ، روزانه یا هفتگی اقدام به دانلود مینماید.

ادامه مطلب

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز