لوازم آرایشی - مجله اینترنتی تک موج
با کلیک بر روی 1+ تک موج را محبوب کنید
آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آرایش و زیبایی » لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

لاک در پاییز چه رنگی داشته باشد بهتر است ؟

فصل پاییز ویژگی ها منحصر بفرد خودش را دارد که یکی از این ویژگی ها رنگ هایی هستند که از زیبایی زیادی برخوردار میباشند. طبیعت پاییزی رنگ هایی دارد که اگر بتوانیم از آن ها ایده های خوبی بگیریم ، میتوانیم به دستمان لاک هایی با رنگ های زیبا بزنیم. قصد ما این نیست که شما را با رنگ هایی هماند رنگ دارچین برای رنگ لاک آشنا کنیم ، جلوتر که بروید خواهید فهمید که چه رنگ هایی پیشنهاد ماست.

ادامه مطلب

سایه زدن چشم و نکاتی مهم در خصوص آن

چشم انسان نخستین قسمتی در چهره اش است که وقتی به پیری نزدیک میشویم نشانه هایش در آن پیدا میشود. بنابراین باید در استفاده از لوازم آرایشی برای چشم ها احتیاط کرد و دقت زیادی را به کار برد. سایه چشم ابزاری است که نیازمند این میباشد که خانم ها در استفاده از آن زیاد دقت کنند ، چرا که استفاده نادرست از سایه چشم باعث مشکلاتی در زیبایی چهره میشود.

ادامه مطلب

استفاده از سرم مو چه فوایدی دارد ؟

کره زمین هر روزه شاهد وسایل جدیدی است که هر کدام از آن ها کارهای متفاوتی انجام میدهند. نسل بشر هر روزه از جدیدترین ها رونمایی میکند که این جدیدترین ها شامل وسایل مو و صورت هم میشوند. سرم مو یکی از وسایل جدید رونمایی شده است که بازارش این روزها داغ میباشد و در انواع مختلف ارائه میگردد که هر کدام نام های گوناگون دارند.

ادامه مطلب

چگونه میتوانیم فاسد بودن لوازم آرایشی را تشخیص دهیم ؟

چند سالی است که مصرف لوازم آرایشی در ایران به حد بالایی رسیده و ایران در آمار جهانی جزء کشورهایی است که لوازم آرایشی را بی حد مصرف میکنند. درست است که با استفاده از لوازم آرایشی میتوان تغییرات زیادی در چهره ایجاد کرد اما به مرور زمان شاهد خواهیم بود که پوستمان با چه مشکلاتی روبرو میشود و اثرات لوازم آرایشی نمایان میشوند.

ادامه مطلب

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز